• Milí rodičia a priatelia našej materskej školy

• 2% z daní

Touto cestou si Vás aj v tomto roku dovoľujeme osloviť s prosbou  o pomoc a podporu pre našu materskú školu – Vaše deti. Dovoľujeme si uchádzať sa o Vašu priazeň v rámci možnosti poskytnutia 2% z Vašich daní. Zároveň ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym, ale aj tým, ktorí chcú byť našimi kamarátmi a pomôcť nám. Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Ak ste sa rozhodli darovať 2% našej materskej škole nezabudnite požiadať vášho zamestnávateľa o vydanie potvrdenia o zaplatení dane. Bližšie informácie a tlačivá Vám radi poskytneme.

• MATERSKÁ ŠKOLA, OSLOBODITEĽOV 421/66, RAJECKÉ TEPLICE
        • MŠ Rajecké Teplice +42141549 38 79 alokovaná trieda Poluvsie +42141549 37 12